UNIBANK

UNIBANK susţine viitoarele femei de afaceri!

Data:
7 Aprilie, 2014 - 17:46

Ceremonia a avut loc în incinta teatrului “Eugene Ionesco”. Pentru titlul “Miss ASEM-2014” au concurat zece studente de la Academia de Studii Economice din Moldova.

Concursul s-a desfăşurat în patru etape, aici concurentele şi-au putut demonstra aptitudinile şi talentele (proba de actorie, abilităţi de dans, etc.) abilităţi analitice şi intelectuale (prezentarea business-planului), de asemenea frumuseţea naturală şi prezenţa scenică.

Câştigătoarea “Miss ASEM-2014” a fost desemnată de juriu. Ea fiind studenta anului doi a facultăţii Economie Generală şi Drept Alina Jereghi.

Reamintim că concursul este deja la cea de-a doisprezecea ediţie şi scopul lui este promovarea imaginii femeii de afaceri.

UNIBANK aduce mulţumiri tuturor participantelor, fiecare din ele a fost demnă de victorie, le dorim succese în cariera lor profesională şi în autorealizare!