UNIBANK

•

UNIBANK a desemnat câştigătorul concursului „Cel mai bun student ASEM, specialitatea Finanţe şi Bănci”

Data:
30 Septembrie, 2013 - 10:38

BC “UNIBANK” S.A. a înmânat premiul pentru cel mai bun student ASEM de la specialitatea Finanţe şi Bănci”. Ea s-a dovedit a fi Cristina Cernit studenta anului II, grupa FB-123.

Câştigătoarea a primit din partea Băncii o bursă în valoare de 15.000 lei. Pentru titlul de “Cel mai bun student al specialităţii Finanţe şi Bănci” au concurat studenţii anilor 1-3 la secţia de zi.

Câştigătoarea a fost premiată în cadrul evenimentului festiv dedicat aniversării a 60-a de la instituirea învăţământului economic superior în Republica Moldova. Evenimentul a avut loc pe data de 27 septembrie şi s-a desfăşurat în incinta Teatrului de Operă şi Balet „Maria Bieşu”.